Ahmet Nur Çebi’den Sert Sözler

By
Updated: Kasım 17, 2015
Gazeteci olarak tanıdığımız ve bununla beraber Beşiktaş Divan Kurulu üyesi olan Atıf Keçeci’nin konuşması sonrası söz hakkı alarak kürsüye gelen Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Keçeci’nin uzun zamandır kendisini yıpratmak için uğraştığını ifade etti.

Siyah-Beyazlıların Divan Kurulu‘nda Başkan Fikret Orman’ın konuşmasının ardından Divan üyelerinin konuşmalarına geçildi.

Ahmet Nur Çebi divan kurulu üyesi Atıf Keçeci’nin stat inşaatındaki demirlerle hakkında kendini suçladığını ifade ederek denetleme Kurulu’nu verdiğim demirle alakalı incelemeye çağırıyorum bir hata varsa bin katını vermeye ve Beşiktaş’ı terk etmeye hazırım şeklinde kendini savundu.

Çebi zaman zaman sesini oldukça yükselttiği konuşmasının devamı şöyle…

Çebi: Beşiktaş üzerinden kişisel hesaplarınızı yapmayınız

4 yıldan beri Atıf Keçeci beyefendinin gazetesinde veya sağda solda aleyhimde konuştuğunu belirttiler hepsi yalan zaman gazetesinde yazmış olduğu yazı bir tek doğru olan resim var oda üstünde olan Beşiktaş’ı rahat bırakın sözü neden bana Doğru mudur şeklinde sormuyorsunuz? 4 yıldan beri bir adam hakkında yazıyorsunuz gövdemizi buraya koyduk o zamandan beri Ahmet Nur Çebi hakkında bir tane iyi sözün olmaz mı? Hiç mi doğru şeyim olmadı? Bilhassa Beylerbeyi sohbetlerinde konu artık şahsileşmiştir. Beşiktaş üzerinden şahısa hesaplarınızı yapmayın Beşiktaş’ı rahat bırakın kendim kişisel hesaplarımı dışarıda göreceğim ve hakkımı hukukumu arayacağım.

Çebi: Gırtlağımdan haram geçmedi

Herhangi bir gazeteciye ben kefaletimi aldım verdim diye bir söylemim olmadı. Benimle yüzleştirin sesinizi yükseltip atıp tutuyorsunuz tek ricam duyduğunuz şeyleri bundan sonra en azından bir sorun. Gırtlağımdan haram geçmedi burada baba parası yiyenlerle beni mi kastettiniz? Beni kastettiyseniz ben baba parası yemedim. 17 yaşımdan beri mücadele ediyorum baba parasıyla iş yapıyormuşum yapıyorum evet 30 Milyon Dolarlık şirketi, 1 Milyar 200 Milyon dolara getirmiş konumdayım. Demir şirketini 30 Milyonlukluk depodan 1 Milyon tonluk kapasiteye çıkarttım, 2 milyonluk kapasiteye doğruda gidiyor aşağılayamazsınız beni ayrıca başkanım burada varolduğu sürece O’na hizmet etmeye hazırım. O’nun karşısında adaylık yapmayacağımı 40 defa belirttim gelecekle benimle ilgili hiçbir hesabım yok.”

Çebi: İspatlansın Beşiktaş’ı terk etmeye hazırım

Beşiktaş’a demir satmadım benden demir aldı başkan emretti ne fiyatını sordum ne de vadesini sordum ödemesinde bahsettim ocak ayında verdiğim demirin parasını bile almadım, olursa verir, olmazsa canı sağ olsun,çünkü Beşiktaş’ın başka öncelikleri bulunuyor şahsım olarak Türk lirası verip dolar almadım veya euro almadım bu kulübe ihtiyacı ne varsa Türk Lirası ise lira verdim dolarsa dolar verdim Avro’ysa Avro yolladım Hepsi makbuzludur ve makbuzlar elimde. Beşiktaş, benim özelimdir. Denetleme Kurulu’na ilettiğim demir konusunda irdelemeye çağırıyorum. Eğer bir hata varsa bin katını vermeye ve Beşiktaş’ı terk etmeye hazırım

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply