Ahmet Nur Çebi’den tepki!

By
Updated: Mart 12, 2016

Maçın ardından Ahmet Nur Çebi’ye yöneltilen bir soru üzerine: Trabzonspor ve Galatasaray da Beşiktaş’ın şampiyonluğunu istiyor ifadelerine tepki gösterdi.

Siyah-Beyazlıların ikinci Başkanı Ahmet Nur Çebi Çaykur Rizespor galibiyeti sonrası Çaykur Didi Stadı’nın önünde basın mensuplarının sorularını cevapladı. Çebi’ye sosyal medyada Trabzonspor ve Galatasaray’ın da Beşiktaş’ın şampiyonluğunu istediğini dair ifadeleri saçmalık olarak nitelendirdi.

Galibiyet sebebiyle takımı kutlayan Çebi Lig devam ediyor daha çok uzun bir yol var zor günler var inşallah ipi göğüsleyen biz oluruz şeklinde açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor ile oynayacakları karşılaşma içinse: O da böyle bir karşılaşma sonuçta çıkıp onu da almak zorundayız galip gelmekten başka çaremiz yok şeklinde konuştu.

Bir basın mensubunun kendisine: Sosyal medyada Trabzonspor ile Galatasaray’ın da Beşiktaş’ın şampiyonluğunu istediğine dair bazı haberler yer almakta taraftarlar yazıyorlar sürekli siz bundan rahatsız oluyor musunuz? şeklindeki sorusu üzerine ise İnsanoğlu her şeyi konuşabilir fakat saçmalıktan başka bir şey değil bu tüm takımlar sahaya mücadele etmek kazanmak için çıkar hiçbir şekilde bu tür kelimelerle bir başka camianın gurunu kırmayı doğru bulmuyorum sosyal medyada bazen bu tür şeyler olabiliyor keşke olmasa şeklinde ifadeler kullandı.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply