Aziz Yıldırım, Başakşehir faturasını o futbolculara kesti

By
Updated: Ağustos 24, 2016

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, lig de oynanan Medipol Başakşehir mücadelesinin ardından telefona sarılarak faturayı dört futbolcuya çıkarttı.

Sarı-Lacivertlilerin 1 numarası Başkan Aziz Yıldırım, ligin ilk haftası deplasmanda karşılaştıkları Başakşehir maçına gitmese de müsabakanın bitiş düdüğünden sonra telefona sarıldı. Başkan, oyunlarından memnun olmadığı oyuncular hakkında yorumda bulundu. Mağlubiyetin faturasını Volkan Şen, Alper Potuk, Emenike ve Ozan Tufan’a kesen Başkanın, sıcağı sıcağına yaptığı o yorum:

Yıldırım: Volkan, Ozan ve Alper’in daha çok çalışıp takımın yükünü hafifletmesi ve takımı taşımaları gerekiyordu. Emmanuel Emenike’nin de çok arkasında durduk fakat o da çok dağınık bir görüntüsü vardı. Bu futbolcular gerçek performanslarını ortaya koymuş olsaydı biz bu maçı kaybetmezdik

Ayrıca Başkan, herkesin bir an önce toparlanması ve aynı zamanda da hocalarını yardım etmeleri gerekiyor derken, Grasshoppers’ı eleriz ama bu futbol bize ne Avrupa’da ne ligde yeter dediği öğrenildi.
Kaynak: Vatan

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply