Aziz Yıldırım: “Fenerbahçe kompleksine girmeyin”

By
Updated: Haziran 4, 2017

Aziz Yıldırım, dün yapılan Olağan Mali Genel Kurul’un da Beşiktaş Başkan’ı ve camiasını hedef alan açıklamalarda bulundu.

FİKRET ORMAN KENDİSİYLE ÇELİŞİYOR

Yıldırım, Sayın Fikret Orman yaptığı açıklamalarla kendisiyle çelişiyor. Kendileri Euroleague’de takımı TOP 16’ya kaldığında şampiyon olacak takımız var diyordu. Şimdi Euroleague’e karşıyım hırsızlık organizasyonu diyor. Yahu bunlar saçma sapan iki sene evvel Eroleague şampiyonluğunu kazanabilecek kadromuz var diye açıklaması var. Kendisi ne söylediğinin farkında değil Fenerbahçe’nin Avrupa Şampiyonu olması ve onların şampiyonluğuyla aynı döneme gelmesi dünyadaki ve Türkiye’deki yankısıyla altında ezildi. Mesele bu aslında. Birde kalkmışlar bayrağı astık bayrağı yakıyorlar ya niye yakıyorsunuz? Sizde kalkın yanına asın beraber altından geçelim korkmayın yani biz Beşiktaş bayrağının asılı olduğu yerin altından geçiyoruz. Bize sorun olmuyor.

FENERBAHÇE’SİZ GÜNÜN YOK

Yıldırım, Fikret Orman’a her gün Fenerbahçe’yi konuşuyorsun, Fenerbahçe’siz bir günün yok derken, biz kavga çıksın istemiyoruz bir kulüp başkanının kendi camiası haricinde açıklama yapmasını doğru değil. Yani Van Persie’de Beşiktaş’a gidecekmiş biz almışız yönetim niye böyle yapıyorsunuz başımıza iş alıyorsunuz. Herkesin kendi işine bakması lazım islamın şartı 5 ve 6.’sı haddini bilmek 7.’si de eline beline sahip olmak. Sen her gün Fenerbahçe’yi konuşuyorsun biz Beşiktaş’ı konuşmuyoruz siz devamlı Fenerbahçe şöyle Fenerbahçe böyle. Fenerbahçe kompleksine girmeyin kendiniz bir şeyler yaratmaya çalışın önceden gelirleriniz az diye konuşuyordunuz şimdi gelirlerin de çok Fenerbahçe seni fazla ilgilendirmesin sözlerine dikkat et öyle Euroleague hırsızlıktır falan dersen devletin yüksek yerlerine kadar laf söylemiş olursun. Devlet hırsız olan bir şeyi getirir mi ya.

BİR DE DURUŞ MESELESİ VAR

Yıldırım ayrıca Beşiktaş’ın bir de meşhur duruş meselesi falan varya efendi oluyorlar feda oluyorlar. Süleyman Seba çok sevdiğim bir abim ve çok insancıl biriydi. Yani hepsi şunları söylüyorlar duruş Süleyman abi diyorlar. O günlerde Ahmet Dursun, Seba gitsin diye bağırdınız. Bir de arkasına sığınmışsınız duruş sergileyeme çalışıyorsunuz. 1959’dan öncesi hesaba kitaba sığmıyor lig başlamış ve bu lige göre şampiyonlar belli bunlar gitmişler 1959’dan önceki yıllarda 2 yıl şampiyon olmuşlar zorbalıkla yapılan bir operasyon var 59’dan bu tarafa hesap sığmıyor nereye koyacaksınız bunu? Sonra diyorlar ki bizim duruşumuz var. Yahu duruşunuz varsa yıldızları iade edin.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply