Başkan Aziz Yıldırım biletini kesti!

By
Updated: Ağustos 3, 2016

Fenerbahçe’de antrenmanlara çıkmayan ve bu sebeple iki Monaco mücadelesinin kadrosunda yer alamayan Hollandalı Robin van Persie bardağı taşırdı. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım futbolcunun menajerine haber gönderdiği ve Hollandalı futbolcuyu gözden çıkardığı ifade edildi.

Fenerbahçe’de sezon başlarında ve sonralarında hep gündeme gelen Robin van Persie resmen ateşle oynuyor. Sarı-Lacivertlilerin sezon hazırlıklarının başlamasından bu yana sakat olduğunu öne süren ve bir türlü takımla antrenmanlara çıkmayan Hollandalı yıldız yönetimin tadını iyice kaçırmış durumda. Bu akşam oynanacak hayati Monaco maçı öncesi Van Persie üst baldırındaki ağrıları bahane ederek görev almak istemedi. Bu gelişmenin ardından Başkan Aziz Yıldırım’ın ise Fransa dönüşü konuya el atacağı iddia edildi.

MENAJERİ TEKRAR ÇAĞIRILDI

Başkan Aziz Yıldırım’ın, Hollandalı futbolcunun menajeri Keen Vos’a acil olarak haber yolladığı ve önümüzdeki hafta görüşmek istediğini bildirdi. Kulüpten sızan haberlere göre Başkan Yıldırım yıldız futbolcuyu 5.5 veya 6 milyon euroya elden çıkarmak istiyor. Oyuncuya daha önce Robin van Persie’yi Fenerbahçe’den bonservissiz koparmak isteyen menajer Keen Vos’a ise yönetim güvenmiyor.

FENERBAHÇE’NİN B PLANI HAZIRLANIYOR

Yıldırım, Hollandalı futbolcunun satılması ihtimaline karşı ise transfer araştırmalarını hemen başlattı. Başkanın Yönetici arkadaşları ve menajerlerle görüşen Aziz Yıldırım Avrupa’dan golcü futbolcu almayı planlıyor. Sarı-Lacivertliler de konuyu takip etmesi için ise kardeşi Ali Yıldırım’ı görevlendirdi önümüzdeki hafta Fenerbahçe’de transferin hareketli geçmesi bekleniyor.

Kaynak: Fotomaç

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply