Beşiktaş, Sosa’yı affetti…

By
Updated: Ağustos 9, 2016

Sosa: “Eşim Türkiye’ye dönmek istemiyor” sözleriyle ayrılmak için vize istemiş, Beşiktaş yönetimi ise oyuncuya rest çekmiş ve kadro dışı bırakmıştı.

Arjantinli oyuncu dün ailesiyle birlikte İstanbul’a dönüş yaptı. Beşiktaş da bugün Sosa hakkında bir açıklama yaparak Sosa’nın affedildiğini açıklamıştı. Deneyimli futbolcu akşam idma katıldı.

Ve Siyah-Beyazlılar da Jose Sosa krizi mutlu sonla bitti.

Beşiktaş’ta son dönemlerin en büyük krizlerinden birini Sosa yaratmış ve ülkemizdeki olayları bahane edip, “Eşim Türkiye’ye dönmek istemiyor izin verin gideyim” açıklamalarını yapmıştı.

Tangocu eşinin tatil yaptığı İbiza’ya giderek burada bir görüşme gerçekleştirdi ve eşini ikna edip Türkiye’ye döndü. Sosa krizinin patlak vermesinden sonra Beşiktaş ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, deneyimli futbolcu ile sürekli iletişim halinde olduklarını ve yıldız futbolcuyu ikna etmek için yoğun çaba harcadıklarını belirtti. Bu görüşmeler sonucunda Sosa ikna oldu ve Beşiktaş’ta antrenmanlara çıkma kararı aldı derken yaşanan gelişmelerin ardından Beşiktaş, resmi sitesinden bir açıklama yaptı ve Sosa’nın affedilerek takımla antrenmanlara çıkacağını açıkladı.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply