Beşiktaş transferde frene bastı

By
Updated: Ocak 11, 2016
Siyah-Beyazlılar Ziraat Türkiye Kupası’nda deplasmanda 1461 Trabzonspor karşısında 2 puan bıraktı. Beşiktaş teknik patronu Şenol Güneş, ikinci devre öncesinde bilhassa defans hattından memnun kalmadı.
Savunma anlamında ligde genel olarak düşünmediği futbolcuları sahaya süren deneyimli hocanın bu futbolcuların ortaya koyduğu performanstan memnun olmadığı futbolcularına uyarılarda bulunarak kendilerini ligin ikinci yarısı öncesi daha hazır duruma getirmelerini istediği öğrenildi.
Lige verilen arada başlayan transfer döneminde çalışmalarına devam eden Beşiktaş yönetimi yapılacak transferlerin kampa yetişmemesinden rahatsızlık olurken en kısa sürede transferleri bitirmenin peşinde oldukları öğrenildi.
Siyah-Beyazlıların Başkanı aceleci davranarak yüksek rakamlar ödemeye yanaşmazken diğer yandan da çalışmalarını sürdürüyor. Beşiktaş’ın gündeminde olan Dnipro‘lu kaleci Boyko ve savunma oyuncusu Douglas için Ukrayna temsilcisinden haber bekleyen Siyah-Beyazlılar öte yandan taraftan da alternatif isimlerle görüşmelerine devam ediyor.
Beşiktaş ayrıca defansa düşünülen takviyenin gerçekleşmesi durumda teknik patron Şenol Güneş’in gelmesinden sonra kadroda kendine yer bulamayan Kolombiyalı defans savunma oyuncusu Pedro Franco‘nun gitmesine de kesin gözüyle bakılıyor. Franco’ya hem kiralık olarak hem de bonservisiyle beraber almak için birçok teklif yapılırken defansa yapılacak transferin durumuna göre geleceği netleşecek.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply