Burak Yılmaz, Beşiktaş’a mı gidecek?

By
Updated: Haziran 13, 2017

Teknik direktör Şenol Güneş, yeni sezon için mali şartların uygun olması halinde Burak Yılmaz’ın transferi için olumlu görüş bildirdiği ifade edildi.

Beşiktaş, yeni sezonda forvet hattını belirlemek istiyor. Geride kalan sezonda Aboubakar ve Cenk ile ligi bitiren siyah-beyazlılar Aboubakar’ı kadrosunda tutmak isterken alternatif olarak Burak Yılmaz’ı da tutuyor.

Golcü Milli futbolcunun kulübü Beijing Guoan ile henüz temasa geçmeyen Başkan Fikret Orman ve Şenol Güneş, gelecek sezon için Burak konusunda olumlu bir yaklaşım sergiliyor. Güneş eğer maddi olanaklar uygun olursa Burak Yılmaz’ın transferine onay verdiği belirtildi. Burak Yılmaz da kariyerine Türkiye’de devam etmek istiyor. Şu an da ise kulübü ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan milli futbolcunun şu anda alacakları karşılığında serbest kalma ihtimali bulunuyor. Bu durumda Burak gelecek sezon Beşiktaş’a bonservis bedeli olmadan transfer olabilir.

Beşiktaş, takımda 2006-2007 ile 2007-2008 sezonlarından forma giyen Burak Yılmaz ile çıktığı 55 maçta 7 gol kaydetmişti.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply