Cavanda, resmen Galatasaray’da

By
Updated: Ağustos 10, 2016

Sarı-Kırmızılılar, Bordo-Mavililerin sağ beki Luis Cavanda ile 3 yıllık sözleşme imzaladığını borsaya bildirdi. Galatasaray, Cavanda için 1.8 milyon euro bonservis bedeli ödemeyi kabul ederken, Belçikalı futbolcuya da senelik 875 bin euro garanti ücret verilecek. Ayrıca Galatasaray’ın Cavanda için hazırladığı tanıtım yazısında yer alan, “Cavanda, Trabzon’daki arkadaşları tarafından “Cavanda Airlines” ve “Speedy Gonzales” olarak çağrılıyordu” şeklinde ifadeleri dikkat çekti.

BURADAN MİLLİ TAKIMA GİDER
Galatasaray Sportif AŞ Üyesi Levent Nazifoğlu, düzenlenen imza töreninde, “Ne güzel her gün birbirimizi görüyoruz umarım siz de klasik olmaz bu yine çok önemli bir futbolcuyla karşınızdayız. Luis Cavanda’nın geçen sezonu iyi geçmedi fakat buradan yükselip Milli Takım’a gideceğini düşünüyorum” şeklinde ifadeleri kullandı.

ÇOK GÜZEL MESAJLAR ALIYORUM

Nazifoğlu ayrıca transferler nedeniyle taraftarlardan olumlu geri dönüş aldığını belirtirken, “Son günlerdeki transferlerden dolayı taraftarlardan çok güzel mesajlar alıyorum fakat şunları hatırlatmam gerekiyor, Dursun Özbek, kardeşi Mehmet Özbek ve Alp Yalman olmasaydı bu transferleri yapamazdık. Onlardan destek olmalarını istiyorum” şeklinde ifadeler kullandı.

KİMSE BONSERVİSE TAKILMASIN, BİR ŞEKİLDE ÖDENİYOR

Eleştiriler ile ilgili gelen soru üzerine, “Bizim en fazla eleştiri aldığımız konu bonservis parası ödememiz ama bonservissiz oyuncular çok kaliteli oyuncular olmuyor şu anda çok bonservissiz futbolcu var fakat Galatasaray seviyesinde değiller. Bunlar bonservis bedeli yoksa bile futbolcuya imza parası ödeniyor taraftarımız bunlara takılmasın bu paralar bir şekilde ödeniyor ya bonservis olarak ya da imza parası olarak” yanıtını verdi.

cavanda1 cavanda2

Kaynak: Sporx

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply