Eto’o, Antalyaspor idmanında!

By
Updated: Ağustos 2, 2016

Siyah-Beyazlılar ile anlaşmaya vardığı iddia edilen Kamerunlu yıldızın Antalyaspor ile Hollanda da kampa katıldı ve ayağının tozuyla ilk idmanına çıktı.

Eto’o, son günlerin en çok konuşulan isimlerinin başında geliyor.

Önümüzdeki sezon hazırlıklarını Hollanda’da sürdüren Antalyaspor’da, Tecrübeli golcü kampa katıldı ve antrenmanda yer aldı.

Eto’o, Beşiktaş’la anlaştığı için Topuk Yaylası’ndaki kampı terkettiği iddia edilmişti ardından Hollanda kampının ilk günlerinde de yer almaması birçok soru işareti yaratmış ayrıca yıldız futbolcunun İstanbul’a gelerek Siyah-Beyazlı yöneticilerle transfer görüşmesi yapacağı öne sürülmüştü.

Antalyaspor yeni sezona hazırlık kapsamında son kampına Hollanda’da başladı. Kırmızı beyazlı ekibin Kamerunlu dünya yıldızı Samuel Eto’o dün akşam kampa katılarak takımla antrenmanlara başladı. Öztürk, kamp boyunca yeni transferler yaparak takımı güçlendirmek istediklerini ve görüşmelerin sürdüğünü belirtti.
Öte yandan Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Öztürk de basında çıkan Samuel Eto’o haberleri üzerine açıklamalar yaptı.
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Kamerunlu oyuncunun Beşiktaş‘a transfer olacağına dair iddialara tepki gösterdi:
“Yeter artık Eto’o’nun bu kadar Türk sporu gündeminde olmasını istemiyoruz. Eto’o’nun takımda kalmasını planladığımızı daha önce de açıkladık. Eto’o için ne Beşiktaş ne de başka kulüpten transferi teklifi geldi. Herhangi bir kulüple kesinlikle görüşmemiz olmadı. Bu konu hakkında daha fazla açıklama yapmayı düşünmüyoruz” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply