Fenerbahçe, galibiyete inanıyor

By
Updated: Şubat 28, 2016

Fenerbahçe Pazartesi günü sahasında ağırlayacağı Beşiktaş karşılaşmasından galibiyetle ayrılacağından emin.

Portekizli hoca Rövanşı alacağız diyor

Sarı-Lacivertli takımın çalıştırıcısı Vitor Pereira sezonun en önemli karşılaşmasını oynayacaklarını ifade ederek ilk yarıdaki karşılaşmayı unutmadım kazanmamız gereken karşılaşmayı hakem hatalarıyla kaybettik. Pazartesi günü bu önemli maçı kazanarak hem rövanşı alacağız hem de liderliği maç fazlasıyla ele geçireceğiz dedi. Bunun dışında Pereira, rakibimiz şu anda lider biz, saha ile seyircimiz önünde neler yapabileceğimizi oynadığımız mücadelelerde sergilediğimiz performansla gösterdik. Futbolcularım ve ben bu mücadeleyi sabırsızlıkla bekliyoruz şeklinde açıklamalar yaptı.

Luis Nani: Mücadele etmemiz gerek

Fenerbahçe’nin Portekizli yıldızı Nani, Siyah-Beyazlılarla şampiyonluk yarışına fazlasıyla etki edecek bir karşılaşma oynayacaklarını belirterek derbinin ligdeki gidişatı ve şampiyonluk yarışını fazlasıyla belirleyebilecek bir mücadele olduğunu düşünüyorum bu maçta varımızı yoğumuzu sergilememiz gerekiyor. Maçta hırslarımızı bu ligi ve şampiyonluğu ne kadar istediğimizi göstermemiz gerekiyor. Savaşmak ve koşmak zorundayız. Gerçekten çok iyi hazırlandık ve 3 puanı istiyoruz şeklinde ifadeler kullandı.

Mehmet Topal: Çok önemli bir karşılaşma

Fenerbahçe’nin tecrübeli kilit isimlerinden Mehmet Topal rakibimize saygı duyuyoruz. Onlar lider durumdalar ancak bu karşılaşmada Beşiktaş’ı yenerek maç fazlasıyla da olsa liderliğe yükselmek istiyoruz. Yenilmek gibi bir lüksümüz yok. Saracoğlu’nda çok iyi oynuyoruz henüz bizi kimse yenemedi bu derbiden de yüzümüzün akıyla çıkacağımıza inanıyorum eğer Fenerbahçe gibi oynarsak her takımı yenecek güçteyiz ifadelerini kullandı.

Volkan Demirel: İddiamızı devam ettireceğiz

Deneyimli file bekçi Volkan Demirel, Derbiler önemlidir bununla beraber şampiyonluk yarışı içinde Beşiktaş karşılaşması daha heyecanlı ve önemli saha ve seyirci avantajını kullanmak istiyoruz yılardır sadece Beşiktaş için de değil diğer takımlara karşı da derbide üstünlüğümüz bulunuyor üstünlüğümüzü sürdürerek hem galip gelmek hem de şampiyonluk iddiamızı sürdüreceğiz şeklinde yorum yaptı.

Öte yandan dün yapılan antrenmanın bir bölümünü Asbaşkan İlhan Ekşioğlu ile Augsburg Derneği üyeleri de idmanın bir bölümünü izlerken hazırlıklar bugün 13.00’teki idmanla son bulacak ve takım derbi için kampa girecek.

Teknik Direktör ve oyunculardan maça ilişkin yorumlar…

Vitor Pereira: Bu karşılaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.
Mehmet Topal: 3 puana odaklandık.
Luis Nani: Hırsımızla ligi ve bu şampiyonluğu ne kadar çok istediğimizi göstermeliyiz. Volkan Demirel: Derbilerde herkese üstünlüğümüz var!

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply