Fenerbahçe Robben iddiası

By
Updated: Haziran 17, 2017

Fenerbahçe transfer sezonunda bombayı patlatmaya hazırlanıyor…

Hollandalı Lens’in bonservisi 8 milyon Euro ve kendisi de yıllık 4 milyon Euro istiyor. Fenerbahçe’ye maliyeti 3 yıllık 20 milyon. Almanya’nın Bayern takımında forma giyen yıldız oyuncu Robben’in 2 yıllık maliyeti ise 12.5 milyon Euro. Sarı Lacivertli Yönetim, yeni teknik direktör Aykut Kocaman’ı ikna ettiği taktirde Ekici ve Valbuena’dan sonra 33 yaşındaki Hollandalı starı renklerine bağlayacak. Fenerbahçe transferde büyük oynamaya devam ediyor sırayla Mehmet Ekici ve Valbuena transferinden sonra yönetim bir büyük bomba daha patlatmak istiyor. Kanarya, Bayern Münih’in Hollandalı yıldızı Arjen Robben’i transfer etmek için yoğun çaba harcıyor.

OYUNCUNUN MENAJERİ İLE GÖRÜŞÜLDÜ

Fenerbahçeli yöneticiler, Jeremain Lens ile Arjen Robben’in maliyetlerini hesap edince Hollandalı yıldızın transferinde karar kıldı. Hollandalı Lens’in bonservisi 8 milyon Euro ve yıllık 3 milyon Euro istiyor. Ayrıca 3 yıl için bu rakam 12 milyon Euro’yu buluyor. Hollandalı Lens toplam maliyeti ise 20 milyon Euro’ya kadar çıkıyor. Arjen Robben’in babası ve menajeri olan Hans Robben ile görüşen Sarı-Lacivertli Yönetim, bu oyuncuyu transfer etme kararı aldı.

HAREKETE GEÇİLECEK

Hollandalı Robben’in bonservis ücreti 2.5 milyon Euro. Kulübü Bayern Münih ile olan sözleşmesi gelecek sezon sona eriyor. Münih de onu gözden çıkardı. Hollandalı oyuncunun, yıllık maliyeti 5 milyon Euro ve bu rakam 2 yıl için 10 milyon Euro’yu bulacak. Bu şekilde toplamda ortaya çıkan rakam 12.5 milyon Euro. Sarı Lacivertli Yönetim bu transferi çok istiyor… Fakat yeni teknik direktör Aykut Kocaman’ın vereceği karar önemli. Eğer Kocaman, Arjen Robben’e onay verirse transfer için oyuncu ve kulübüyle temas kurulacak.

 

 

Kaynak: Sabah

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply