Fenerbahçe’de rota Hakim Ziyech ve Jeremain Lens

By
Updated: Ağustos 20, 2016

Sarı-Lacivertli yöneticiler, Jeremain Lens ve Hakim Ziyech için kiralama formülünü uygulayacak. Ziyech’in satın alma opsiyonu yüksek tutulup düşük bir fiyata kiralanması gündemde. Ayrıca Sunderland’de şans bulamayan Lens’i ise bedelsiz kiralama konusunda çalışmalar sürüyor.

Sarı Kanarya da transfer için hareketli saatler yaşanıyor… Hollandalı Dick Advocaat’ın göreve gelmesinin ardından yönetimle yaptığı ilk görüşmelerde, bir transfer yapabiliriz eğer olmazsa da sorun değil şu an kadromuz yeterli sözlerini sarf eden tecrübeli teknik adam Grasshoppers ile yapılan müsabaka sonrasında bu düşüncesini kısmen de olsa değiştirmiş gözüküyor.

ziyech515

Genç Salih için ise öğrenmesi gereken çok şey var sözlerini kullanan ünlü teknik adam, hücuma yönelik bir orta saha alınmasında ise ısrarcı. Fenerbahçe’de bunun için gündeme gelen isim Hakim Ziyech… Hollanda Kulübü Twente, yaşadığı mali sıkıntılar nedeniyle bonservis bedelini yüksek tutuyor. Durum böyle olunca F.Bahçe yönetimi kiralama yoluna gitti.

Sarı-Lacivertliler bu doğrultuda Hollanda kulübüne satın alma opsiyonu yüksek tutulmak kaydıyla düşük bir paraya Ziyech’i kiralama teklifi iletti. Twente’nin bu teklife cevabı bekleniyor.

lens-fb-

KANAT İÇİN LENS GÜNDEMDE
Fenerbahçeli yöneticiler, bir diğer isim Sunderland’de forma giyen Jeremain Lens… Hollan dalı Teknik direktör Dick Advocaat’ın, Grasshoppers maçı sonrasında Emenike için, kanat oyuncusu değil bunun için biraz aksadı ifadeleriyle bu mevkideki sıkıntısını dile getirmişti. Kanarya, bunun için de Hollandalı yıldızın transferi gündeme geldi.

Fakat bu oyuncu için yönetimin düşüncesi Ziyech’ten farklı. Sarı-Lacivertli yöneticiler Jeremain Lens’i bedelsiz kiralamanın hesaplarını yapıyor. Bu arada adı yeniden gündeme gelen Moussa Sow’un kiralık olarak dönmesi zor olduğundan bu görüşmeler şimdilik askıya alınmış durumda.

Kaynak: Habertürk

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply