Fenerbahçe’de transfer için karar günü

By
Updated: Ağustos 21, 2016

Fenerbahçe yönetimi ile yarın bir araya gelecek olan Hollandalı teknik adam Advocaat, bir orta sahanın yanı sıra elinde fazla seçeneği bulunmayan kanatlara da oyuncu isteyebilir.

Sarı-Lacivertliler, Teknik Patronu Advocaat takımını bir yandan Başakşehirspor müsabakasına hazırlarken bir yandan da transfer için son kararını vermeye hazırlanıyor. Takımını şu ana kadar tanıma süreci geçiren Hollandalı teknik direktör, Başakşehir maçında kesin kararını verecek. Fenerbahçe Yönetimi ile birlikte pazartesi günü bir araya gelerek transferini istediği futbolcu veya futbolcuları söyleyecek olan Hollandalı hoca, bir orta saha oyuncusunun yanı sıra kanada da transfer isteyebilir.
KİRALIK FORMÜLÜ UYGULANABİLİR

Bu sezon 4-3-3 taktiği ile oynamayı planlayan Fenerbahçe’de kanatlarda oynayan futbolcu sayısı az görünüyor. Miroslav Stoch, Volkan Şen ve Alper Potuk ile bütün sezonu götüremeyeceğini düşünen Advocaat bu nedenle kararsız kaldı.

Öte yandan 8 numara almak isteyen sarı lacivertliler, bedelsiz kiralama durumu olursa 2 oyuncu kiralayabilir. Ayrıca takımını hazırlayan Advocaat araştırmalara devam ediyor.

Kaynak: Hürriyet

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply