Fenerbahçe’den flaş açıklama

By
Updated: Ağustos 24, 2016

Sarı-Lacivertlilerin resmi internet sitesinden bugün gün içerisinde flaş bir açıklama yayınlandı.

Fenerbahçe‘nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, sosyal medyadan bir kişinin “FETÖCÜ FENER’E HİMMET PARASI” ibaresiyle kulübe 1 TL’lik bağış yaptığının tespit edildiği ve bu kişiye parasının iade edildiği ardından hakkında suç duyurusunda bulunulduğu belirtildi.

Sarı-Lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama:  

Kulübümüzün muhasebe görevlilerinin 22.08.2016 günü rutin çalışmaları sırasında, kulüp hesaplarından birine, Mustafa Kaan Ünal isimli bir şahıstan “FETÖCÜ FENER’E HİMMET PARASI” notuyla 1 TL gönderildiği tespit edilmiştir.

Konunun fark edilmesi üzerine; bahse konu şahsa, “Atatürk’ün Takımı Fenerbahçe Himmet Parası Kabul Etmez” notuyla aynı meblağ geri gönderilmiştir.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün kulübü olup her türlü gerici, yıkıcı ve bölücü akımlara karşı tarihinin her aşamasında mücadele etmiştir. Nitekim FETÖ’nun devlete ve sivil organizasyonlara sızma ve bu kurumları ele geçirme girişimi Türkiye’de ilk defa FENERBAHÇE tarafından püskürtülmüştür. Bugün itibariyle taraflı tarafsız toplumun her kesimi FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ’NÜN, FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ karşısındaki mücadelesini açıkça takdir etmektedir.

Bu bağlamda, adı geçen şahısla ilgili suç duyurusu yapılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız

şeklinde bir açıklama kamuoyuyla paylaşıldı.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply