Fikret Orman’dan stat açıklaması

By
Updated: Kasım 14, 2015

 Başkanı Fikret Orman Vodafone Arena’nın yapımının devam ettiğini belirterek “Artık stadımıza dönmek istiyoruz, stadımıza kavuşmak hepimizin ortak temennisi” dedi.

Orman, açılış ve ziyaretler için geldiği Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde AA muhabirine yaptığı açıklamada, Vodafone Arena’da çalışmaların büyük bir hızla sürdürüldüğünü ifade etti.

kamuoyunun merakla beklediği stada bir an önce kavuşmak istediklerini ifade eden Orman bazı açıklamalar yaptı.

“Taraftarlarımızın da spor kamuoyunun da merakla beklediği Vodafone Arena’da çalışmalar büyük bir titizlikle devam ediyor stadın çatısında yoğunlaşan çalışmalarda sonuca doğru ulaşılmak üzere çalışmaların hızlı ve yolunda gitmesi tüm camiamızı mutlu etmiştir şu anda en önemli aşamaya geçtik fakat yapılacak daha çok işimiz var çok çalışacağız ve bir an önce burayı bitireceğiz stadımıza artık dönmek istiyoruz stadımıza kavuşmak hepimizin ortak temennisi.” dedi.

Başkan Orman, ligin devre arasında mali duruma göre transfer yapılabileceğini söyleyerek “Transfer yapabiliriz de yapmayabiliriz de mali koşullarımız uygun olursa yapabiliriz” açıklamalarında bulundu.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply