Galatasaray bize “GİT” diyor

By
Updated: Temmuz 6, 2016

Hollanda basınına konuşan Sneijder’in menajeri Guido Albers, Sarı-Kırmızılı yönetiminin tavrının nedeninin serbest kalma bedeli olan 7.5 milyon Euro’yu kazanmak olduğunu ifade etti.

Albers, 2015 yılında Galatasaray ile sözleşme uzattık o dönem Wesley en azından 2 yıl daha kulüpte kalmayı planladı burada aslında olay çok basit, Wesley’nin sözleşmesinde bir kulübün 7.5 milyon Euro ödemesi halinde transfer edebileceğine dair madde yer alıypr. Bu serbest kalma bedelini Wesley sözleşmesini uzatmamış olsaydı böyle bir bedel olmayacaktı. Kulübün, bu tavrı sadece bu bedeli kazanmak için yapıyorlar ifadelerini kullandı.

Yönetimin verdiği 2.2 milyon Euro‘luk para cezasıyla Sneijder‘i göndermek istediğini ortaya koyduğunun altını çizen menajer Guido Albers, kulüp bu cezayla bize açıkça ‘Git’ dedi. Wesley, yeni sezon hazırlıklarına başlamak için 8 Temmuz’da geleceğini Galatasaray’a bildirmiş ve kulüple bu konuda anlaşmıştı. Şayet bir kulüp bu şekilde bir tutum sergiliyor ise bu tavrın sonucu genellikle transfer olur şeklinde net konuştu.

 

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply