Galatasaray için Nasri iddiası

By
Updated: Haziran 17, 2017

Galatasaray transfer sezonunu açılmasıyla birlikte yeni sezon transfer çalışmalarına hız veriyor…

Fransız spor gazetesi L’Equipe’in Galatasaray ve Beşiktaş’ın Samir Nasri için teklif yaptığını ve bu tekliflerden en kuvvetli adayın sarı kırmızılılar olduğunu öne sürdü.

Sarı kırmızılar için Belhanda’nın adı anılırken ayrıca Fransa’dan sürpriz bir Samir Nasri iddiası geldi.

Fransız ünlü gazete de yer alan haberde ise Galatasaray ve Beşiktaş’ın Samir Nasri’yi transfer etmek istediği ve bu kulüplerden en istekli kulübün sarı kırmızılılar olduğunu ayrıca en yüksek teklifin de yine Galatasaray’dan geldiği ifade edildi. Haberdeki iddiaya göre, Galatasaray Samir Nasri’ye 3 yıllık kontrat teklifi sundu.

İngiliz ekibi Manchester City’nin kulüpten alacağı maaşı düşünerek Samir Nasri’nin bonservisini çok düşük tutacağı ve bu transferin önümüzdeki günlerde resmiyet kazanabileceği ifade edildi.

Ayrıca haberin detaylarında ise Milan’ın Shanghai Shenhua ve Olimpik Marsilya iddialarının ise asılsız olduğu ve bu kulüplerden Samir Nasri’ye giden bir teklif olmadığı yazıldı.

Son olarak, Galatasaray’ın Samir Nasri dışında Gael Clichy ve Bafetimbi Gomis için de halen en güçlü aday durumunda olduğu vurgusu yapıldı.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply