“Gitmek istemiyorum”

By
Updated: Ağustos 6, 2016

Milan, Arsenal ve Borussia Dortmund tarafından takip edilen Milli futbolcu Oğuzhan Özyakup, “Ne teklif gelirse gelsin gitmek istemiyorum burada bir yıl daha takımıma katkı sağlamak istiyorum” dediği öğrenildi.

Siyah-Beyazlılar da gelen transfer teklifleri karşısında kulübüne karşı isyan bayrağını açarken, genç yıldız Oğuzhan Özyakup çok farklı bir portre çizdi, Beşiktaş’ta kalmak istediğini belirtti.

Beşiktaş Yönetimi, Milan, Arsenal ve Borussia Dortmund’un yakından takip ettiği Oğuzhan Özyakup ile bir görüşme yaparak düşüncelerini öğrenmek istedi. Siyah-Beyazlılar’ın yıldız futbolcusu, “Ne teklif gelirse gelsin, gitmek istemiyorum burada bir yıl daha takımıma katkı sağlamak istiyorum” dediği öğrenildi.

Kartal, takıma bir diğer Oğuzhan’ı transfer ederek siyah-beyazlı takımda tutma kararı aldı. Siyah-Beyazlılar, genç futbolcunun başka bir kulübe kiralanıp deneyim kazanmasına da soğuk bakıyor. Şu an Oğuzhan Aldoğan’ı kiralamayı düşünmeyen yönetim scout raporlarını da inceledi. Bunun dışında Oğuzhan Aydoğan’ın teknik direktör Şenol Güneş ile beraber bir sezon geçirmesine karar verdi. Beşiktaş, Almanya’dan büyük ümitlerle transfer edilen Oğuzhan Aydoğan’dan faydalanıp onun yükselmesine fırsat tanıyacak.

Kaynak: Milliyet

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply