Hamza Hamzaoğlu ile yollar ayrıldı!

By
Updated: Kasım 18, 2015

Galatasaray, teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Hamza Hamzaoğlu’nun sözleşmesi sona erdirilmiştir denildi.

Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada “Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Sayın Hamza Hamzaoğlu’nun sözleşmesi varılan karşılıklı mutabakat çerçevesinde sona erdirilmiştir. Hamza Hamzaoğlu’na bugüne kadar kulübümüze verdiği hizmetler için teşekkür eder kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz” denildi.

Galatasaray Kulübü Genel Sekreteri Fatih İşbecer de AA muhabirine yaptığı açıklamada Hamzaoğlu ile bugün bir araya geldiklerini ifade ederek “Hamza hoca ile bugün dostane bir görüşme yaptık karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırma kararı verdik konunun gerekçelerini şu an da konuşmak istemiyorum diyerek sözlerini noktaladı

İşbecer, teknik direktör arayışlarına en kısa sürede başlayacaklarını kaydetti.

Hamzaoğlu yönetiminde geçtiğimiz sezonu lig şampiyonluğu, Türkiye Kupası ve Süper Kupa ile kapatan Galatasaray’da, Hamza Hamzaoğlu dönemi resmen sona erdi.

Şok bir şekilde görevinden ayrılan Hamza Hamzaoğlu sarı kırmızılı kulüpte son dönemde aldığı başarılı sonuçlarla dikkat çekmişti. Hamza Hamzaoğlu Galatasaray ile çıktığı 52 maçta 33 galibiyet, 10 mağlubiyet, 9 beraberlik alırken görevde kaldığı yaklaşık 1 yılda kazanılabilecek olan 3 kupayı (Süper Lig, Türkiye Kupası, Süper Kupa) da müzeye götürdü.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply