Kamil Ahmet Çörekçi Trabzonspor’da

By
Updated: Haziran 17, 2017

Bordo Mavililerden bir transfer daha…

Trabzonspor yönetimi, 25 yaşındaki oyuncu Kamil Ahmet Çörekçi ile 2 yıllık sözleşme imzalandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bildirdi

KAP’a yapılan açıklama şu şekilde, profesyonel futbolcu Kamil Ahmet Çörekçi ile 2018-2019 futbol sezonu sonuna kadar 2 yıllık anlaşmaya varılmıştır.
Bu anlaşmaya göre oyuncuya  2017 – 2018 futbol sezonu için 1.800.000 TL garanti ücret ve 2018 – 2019 futbol sezonu için 1.980.000 TL garanti ücret ödenecektir denildi.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KULÜPLERİNDEN BİRİNE GELDİM

25 yaşındaki Kamil Ahmet Çörekçi transferinde emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirterek, Türkiye’nin en büyük kulüplerinden birine geldiğini ve Trabzonspor her zaman hedefleri olan bir kulüp olmuştur inşallah uzun yıllar Trabzonspor’a başarılı bir şekilde hizmet ederim şeklinde konuştu.

TRANSFER CAMİAMIZA HAYIRLI OLSUN

Yönetim Kurulu Üyesi Özer Bayraktar ise yeni transferleri Kamil Ahmet Çörekçi’nin Trabzonspor’a önemli katkılar yapacağına inandığını belirterek, Kamil Ahmet deneyimli ve iyi bir oyuncu ve kendisine güveniyoruz bu transfer camiamıza hayırlı olsun ifadelerini kullandı.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply