Kırmızı Şeytanlar Mario Gomez’in peşinde

By
Updated: Kasım 14, 2015

İngiliz basını müthiş performansıyla yeniden Almanya A Milli Takımı’na seçilen golcü futbolcu Mario Gomez ile Manchester United’ın yakından ilgilendiğini yazmıştı.

Bilhassa deneyimli menajer Louis van Gaal’in istediği Mario Gomez‘i, Manchester United gözlemcilerinin geçtiğimiz gün Paris’te Fransa ile Almanya arasında oynanan hazırlık karşılaşmasında izlediği öğrenildi.

Bayern Münih’te beraber çalıştığı Gomez için Van Gaal’e olumlu rapor verildiği de ifade edilirken İngiliz temsilcisinin Ocak ayında siyah-beyazlı futbolcu için girişimlere başlaması bekleniyor.

Mario Gomez’i beğendiğini her fırsatta dile getiren Louis van Gaal de geçtiğimiz günlerde Rooney hakkında değerlendirmelerde yaparken, Bayern Münih’te teknik direktörlük yaparken forvetim Mario Gomez’di o zamanlar ortalama olarak 1 karşılaşmada 9 kez topa dokunurdu ve en yüksek rakamı 14’tü ama her karşılaşma gol atardı ifadelerini kullanmıştı.

Bu sezon Beşiktaş‘ta şu ana kadar Süper Lig ve Avrupa Ligi’nde 15 karşılaşmaya çıkan 30 yaşındaki tecrübeli forvet 9 gol kaydetme başarısı gösterdi.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply