Kjaer ve Skrtel dışında yabancı futbolcu istemiyor

By
Updated: Haziran 5, 2017

Yeni sezonda Fenerbahçe’yi çalıştıracak olan Aykut Kocaman, Aziz Yıldırım ve Ali Yıldırım ile bir görüşme yaptı.

Yabancı futbolcu konusunda Skrtel ile Kjaer dışında diğer yabancılar için gidebilirler dediği öğrenildi.

Sarı-Lacivertlilerin yeni sezondaki teknik adamı olan Aykut Kocaman, Fenerbahçe’nin 1 Numarası olan Aziz Yıldırım ile ilk kritik görüşmeyi gerçekleştirdi. Yönetici ve Başkanın kardeşi Ali Yıldırım’ın da yer aldığı görüşmede ilk olarak yabancı futbolcular konusunun gündeme geldiği öğrenildi.

Teknik patron Aykut Kocaman mevcut lejyonerler için görüşlerini aktardı. Kocaman’ın yabancı futbolculardan sadece Kjaer ve Skrtel için olumlu görüş bildirip Bu iki ismi mutlaka takımda tutalım ifadelerini kullandı. Ayrıca Sow, Lens ve Josef de Souza için de olmazsa olmazım değiller eğer uygun şartlarda takımda kalabileceklerse kalabilirler. Ben onlardan faydalanabilirim. Ancak önemli olan burada kulübün menfaati şeklinde karar bildirdi.

Fenerbahçe’nin, diğer yabancıları için olumsuz konuşan Aykut Hoca Van Persie başta olmak üzere sürekli sorun yaratan Emenike, hiç bir hocanın tercih etmediği Miroslav Stoch, geçen yıl büyük umutlarla kadroya dahil edilen Aatif ve sorumsuz davranışları ve huzursuzluk çıkarmasıyla bilinen Van der Wiel, ile geride kalan sezonda oyun içinde ciddi hatalar yapan Neustadter gelecek sezon kadroda yararlanamayacağım futbolcular dedi. Yönetime bu isimlerle yolumuzun ayrılması yararımıza olur. İyi oyuncu olabilirler ama hem istikrarsızlar hem de sistemime uymazlar şeklinde görüş bildirdi.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply