Muslera, Galatasaray yönetimine resti çekti

By
Updated: Temmuz 5, 2016

Akhisar Belediyespor ile oynanan Türkiye Kupası yarı final müsabakasında topu oyuna geç soktuğu için sarı kart gören ve bu gerekçeyle para cezası kesilen Muslera ipleri koparma noktasına geldiği öğrenildi.

Sarı-Kırmızılı Yönetime ateş püsküren Uruguaylı tecrübeli filebekçi, bu kadar saçma anlayış olamaz eğer gitmemi istiyorsanız söyleyin şeklinde çıkıştı.

Cimbom’da sular durulmuyor… Sneijder’den sonra Muslera’da rest çekti. Yönetimin izlediği yol haritası ve Florya’da çıkan yangını daha da körüklüyor. Yeni sezon hazırlıklarına oldukça sancılı başlayan Sarı-Kırmızılılar’da başkan Dursun Özbek yönetiminin futbolculara kestiği astronomik para cezalar, takım içinde büyük huzursuzluğa yol açtı.

750 bin Euro’luk cezanın şokunu yaşayan Hollandalı yıldız Wesley Sneijder de ayrılık kararı alırken diğer taraftan yerliler de kazan kaldırıp artık ödemeleri gününde yapın ve senet istemiyoruz restini çekmişti.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ
Sarı-Kırmızılı Yönetimin tavrı Galatasaray’ın sakinliği ve uyumlu tavırlarıyla bilinen kalecisi Fernando Muslera’yı bile çılgına çevirdi. Uruguaylı eldiven Copa America sonrası tatiline devam ederken henüz İstanbul’daki çalışmalara katılmazken, aldığı cezayı öğrenince adeta sinir krizi geçirdi.

Muslera, hemen telefona sarılarak Sarı-Kırmızılı idarecileri aradı ve kesilen cezanın nedenini öğrenince olan bitene anlam veremedi belki de ilk kez bu kadar sert bir tavır sergilediği görüldü.

Kaynak: Habertürk

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply