Pereira’dan flaş açıklama: İstifa Etmiyorum

By
Updated: Ağustos 7, 2016

Monaco’ya elenilmesinin ardından kendisiyle ilgili artan ayrılık haberleri üzerine yardımcılarıyla konuşan Portekizli çalıştırıcı, yaratılan havaya katılmıyorum işimi en iyi şekilde yapmak için gece gündüz uğraşıyorum ben suçlu değilim ve istifa etmeyi de düşünmüyorum” şeklinde konuştu.

Monaco’ya mağlup olup Şampiyonlar Ligi hayallerini bir başka bahara bırakan Sarı-Lacivertliler’de teknik patron Vitor Pereira’nın artık kredisi tamamen tükenirken kulüp ile Portekizli arasında adeta bir satranç oyunu başladı. Vitor Pereira’nın ekibiyle beraber 4 milyon Euro civarındaki tazminatını ödemek istemeyen yönetim bir yandan da yeni teknik adam arayışlarına başladı. Pereira da aynı şekilde yaz boyunca takım aramış fakat bulamamıştı kesinlikle istifa etmeyi düşünmeyen Portekizli çalıştırıcı, yardımcılarına bu konuyla ilgili konuştu.

PEREIRA: ŞAMPİYONLUK İÇİN ÇALIŞACAĞIM 

Eleştirilerin hedefinde olan Portekizli hoca, yardımcılarıyla sobet ederken, “Kamuoyunda benimle ilgili oluşan algı kesinlikle doğru değil geldiğim ilk günden beri elimden gelen her şeyi yapıyorum sürekli çalışıyorum gecemi gündüzümü işime veriyorum Monaco mücadelesin de iyi hazırlanmıştık fakat yapılan hatalar benim suçum değil üstüme düşen görevi yerine getiriyorum kesinlikle istifa etmeyi düşünmüyorum bu takımı şampiyon yapmak için çalışmaya devam edeceğim yönetim beni göndermedikçe ben var gücümle çalışacağım” şeklinde ifadeleri kullandı. Ayrıca Portekizli hoca, Monaco mağlubiyetinin sorumlusu olarak futbolcuları görürken daha önce birçok kez yaptığı gibi yine futbolcuları suçladı.

TARAFTAR İSYANDA

Uzun süredir sancılı günler geçiren Fenerbahçe’de yeni başlayacak haftanın oldukça kritik gelişmelere sahne olması düşünülüyor. Vitor Pereira’yı göndermek için ince hesaplar yapan yönetim bu haftayı oldukça hareketli geçirecek. Bu süreçte ya her şey göze alınıp Pereira ile yollar ayrılıp yeni hoca bulunacak veya mali açıdan krize girmemek için istemeyerek de olsa Portekizli hoca ile yola devam edilecek.

Kaynak: Habertürk

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply