Podolski, Galatasaray’dan ayrılmak istiyor

By
Updated: Şubat 28, 2016

Mustafa hocanın isim vermeden, “Umursamaz oyuncular” şeklinde gösterdiği Alman yıldız oyuncunun menacerine gelen haberden sonra Çin’den teklif beklediği gelmeyince küskünlük yaşadığı öğrenildi.

Sarı-Kırmızılıların İtalya’da 3-1 mağlup olarak Lazio’ya elendiği karşılaşmanın ardından, teknik direktör Mustafa Denizli sitem dolu ifadelere yer vermişti. Deneyimli teknik adam “Takımda umursamaz futbolcular var bunu görmemek için mücadeleyi izlememek lazım” şeklinde ifadeler kullanmıştı. Teknik patron Denizli bu örneği verirken hücumda top tutamadıklarından yakınırken sahanın en kötü ismi Lukas Podolski’yi isim vermeden ifade ediyordu.

Burak Yılmaz gittikten sonra takımın en skorer oyuncusu konumunda olan Poldi’deki düşüşün asıl sebebi neydi?

Poldi ayrılmayı kafasına koydu…

Poldi, Çin kulüpleri Alman futbolcuyla yakından ilgileniyordu. Fakat Burak Yılmaz transferi gerçekleşmesine rağmen Alman oyuncunun beklediği resmi teklif bir türlü gelmiyordu.

Ayrılmayı çok isteyen Poldi’nin işte bu gelişme nedeniyle küskünlük yaşadığı ve ne idmanlarda ne de karşılaşmalarda yüzde yüzünü vermediği gelen haberler arasında. Mustafa hoca da bu durumdan bir hayli rahatsız ve çözüm için elinde alternatif yok bu nedenle Poldi’ye mecbur.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply