Simon Kjaer ayrılacak mı?

By
Updated: Mayıs 27, 2017

Fenerbahçe’nin başarılı savunma oyuncusu Simon Kjaer, Marsilya ve Lyon’un da transfer radarında.

Danimarkalı oyuncunun Menajeri Beck, Fransa’nın köklü ekiplerinden Marsilya’nın tesislerinde görüldü ve akıllarda soru işleri yarattı.
Sarı-Lacivertlilerin başarılı yıldız stoperi Simon Kjaer’e Fransa Lig 1 ekiplerinden talipleri olmaya başladı. Fransa’nın ünlü gazetelerinden L’Equipe gazetesin de yer alan haberde Marsilya ve Lyon takımları yıldız stoperi transfer listelerinin başında yer alıyor. Menajeri olan Mikkel Beck’in birkaç gün önce Marsilya tesislerinde görüldüğü ve Fenerbahçe’nin bu transfer için 10-15 milyon euro arası bir bedelle ortaya çıktığı gelen haberler arasında. Lyon’da ise Nikolas Nkoulou ve Mapou Yanga- Mbiwa’nın takımdan ayrılma ihtimaline bakılarak Kjaer’in isminin gündeme çıktığı söyleniyor. Bu arada Villarreal’dan Mateo Musacchio’yla anlaşan Milan, tecrübeli oyuncu Kjaer’den tamamen vazgeçtiğini de bu şekilde göstermiş oldu.

PEKİ KJAER AYRILMAK İSTİYOR MU?

Fenerbahçe’nin satarak ileri zamanlarda yapacağı transferler için kaynak oluşturmak istediği Kjaer’in de ayrılma fikrini iyice kafasına yerleştirdiği fakat beklediği net teklifi alamadığı bu konuda beklediği öğrenildi. Danimarkalı yıldız futbolcunun, menajeri Mikkel Beck’le telefonda zamanla sert tartışmalar yaşadığı ve bu konuda da ayrı bir gerginlik çıktığı gelen duyumlar.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply