Ve Antalyaspor transferi açıkladı

By
Updated: Haziran 17, 2017

Antalyaspor Maicon Marques ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Ligimizin flaş takımlarından Antalyaspor bu yıl yaptığı transfer ile adından sıkça söz ettiriyor. Prensip anlaşmasına vardığı Maicon’a resmi sözleşmeyi imzalattı.

Kırmızı Beyazlı ekip transfer çalışmaları devam ederken imzalar da atılmaya başlandı.

Antalyaspor, Brezilyalı Maicon Marques ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. İmza töreninde konuşan Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, ofansif ve defansif yönden tekniği olan sürati ve farklı pozisyonlarda görev yapabilen Maicon ile 3 yıllık sözleşme imzaladıklarını ifade etti. Maicon’un önemli bir oyuncu olduğunu vurgulayan Öztürk, önemini performansıyla daha da gösterecektir ekibimize çok büyük fayda sağlayacağını düşünüyoruz bizim için önemli bir transfer şeklinde konuştu.

GELECEK HEDEFLERİNDE YER ALACAĞIM

27 yaşındaki Maicon ise 7 yıl Rusya’da oynadıktan sonra Antalyaspor için mücadele edeceğini anlattı. Harika tesisleri olduğuna değinen Maicon, takımın hedeflerinde yer alacağım için çok mutluyum projede bana inanan güvenenlere teşekkür ediyorum burasının Türkiye’nin en iyi takımlarından biri olacağına inanıyoruz ifadelerine yer verdi.

SAYGI DUYACAĞIM’

Brezilyalı Maicon ise takım içinde hiyerarşiye saygı duyacağını ve forma numarasının problem olmayacağını dile getirdi. Kırmızı beyazlı ekip bu dönem Maicon’un yanı sıra Jeremy Menez ve Aydın Karabulut’un yanı sıra geçen sezon kiralık forma giyen Salih Dursun’u kadrosuna kattı.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply